Stripe

Veletrh kariéra+

Máte zájem prezentovat vaši firmu na největším veletrhu pracovních příležitostí v Moravskoslezském kraji a nabídnout vysokoškolákům a ostatním zájemcům vaše služby či zaměstnání? Každoročně se veletrhu kariéra+ účastní více než 2000 návštěvníků. Veletrh 2021 uvádíme spolu s online veletrhem, na kterém získáte automaticky místo, když si objednáte jakýkoli stánek. Zároveň máte možnost účast na online veletrhu odmítnout.

V minulém ročníku byl veletrh interní záležitostí pro studenty univerzit. Podle zpětných vazeb od zaměstnavatelů se tato forma osvědčila. Rozhodnutí o tom, zda i v roce 2021 bude veletrh otevřen pouze pro studenty, vydáme v únoru 2021 na základě aktuální epidemiologické situace.

NABÍDKA SLUŽEB

 • Prezentace na stáncích
  Celodenní pronájem výstavního stánku v prostorách auly VŠB-TUO umožní bezprostřední kontakt se všemi návštěvníky akce. Vybavení a podobu stánků naleznete v technických parametrech stánků.

  Ke stažení: Technické parametry stánků
 • Individuální setkání
  Setkání s návštěvníky akce v sálech pro 80 osob se konají v čase od 10:00 do 12:30, tedy v době nejvyšší návštěvnost veletrhu. Firmy se představují návštěvníkům veletrhu pomocí prezentací či jiného připraveného programu. Délka setkání je 15 minut.
 • Speed dating
  Forma rychlých pohovorů s předem přihlášenými studenty. Pohovory se konají na konkrétní pozici nebo obecně pro firmu v rámci jejího zaměření. Studenti se registrují na vybrané časy k jednotlivým zaměstnavatelům. Celkem může proběhnout až 8 cílených pohovorů. V případě, že se přihlásí více studentů, všem zprostředkujeme kontakt se zaměstnavatelem.
 • Katalog inzerátů
  V katalogu naleznou návštěvníci nabídky firem na zaměstnání, trainee programy či stáže, které jsou určeny pro studenty nebo absolventy VŠ. Katalog vydáváme v den veletrhu a dostane jej každý návštěvník. Jeho náklad je nejméně 3500 kusů a je distribuován mezi studenty VŠB-TUO po celý rok až do doby konání dalšího ročníku veletrhu.
  Ke stažení: Katalog 2020

OBJEDNÁVKA SLUŽEB